Velké Globální Vydání Globálního Rozvoje Skupiny TIENS: Swap, Transcendence a Úspěch

10-18   


Pamatujete si ještě, jak v roce 2015 jedna soukromá společnost zorganizovala pro více než 6700 zaměstnanců cestu do francouzského Nice a vytvořila Guinnessův světový rekord, o kterém informovala mainstreamová média ve 167 zemích po celém světě a stala se globální novinkou? Mnoho vědců, odborníků a médií je zvědavých a zkoumá, o jakou společnost se jedná a jak dosáhla tak globálního úspěchu za pouhých 20 let. Interpretace, tajemství a odpovědi 26letého vývoje této společnosti jsou vylíčeny v knize Unlocking the Emperor's Door, která byla vydána v Londýně v lednu 2021, a v knize Global Development of TIENS Group: Swap, Transcendence and Success, která byla opravdu skvělě globálně publikována v říjnu 2021. Tyto dvě knihy spolu s panem Li Jinyuanem a TIENS Group, New Swap and Transcendence Theory, tvoří systém teorie moudrosti celé TIENS Group.


Pan Li Jinyuan a skupina TIENS zaznamenávají podnikatelské příběhy, Teorie Nového Swapu a Transcendence představuje teoretické inovace, Otevření Císařových Dveří zaznamenává vývojový proces a Globální Rozvoj Skupiny TIENS: Swap, Transcendence a Úspěch integruje teoretický systém. Pan Li Jinyuan, předseda skupiny TIENS vyjádřil naději, že tyto čtyři knihy mohou každého vést k otevření dveří moudrosti, vydat se na cestu dokazování, vkročit do sálu snů a konečně dosáhnout vrcholu své vlastní slávy!


Pan Li Jinyuan a skupina TIENS

Pan Li Jinyuan tvrdě pracoval na svém snu ze všech sil. Za pouhých několik let měla skupina TIENS, kterou založil miliardy aktiv; v roce 1997 skupina soustředila své úsilí a jedním dechem otevřela trhy ve 37 zemích a v roce 2002 rozvinula více než 60 národních poboček, otevřela mezinárodní trh a marketingovou síť a prodávala své výrobky 86 zemím a regionům; rychlost a rozsah jejího vývoje jsou úžasné!

Pan Li Jinyuan zaznamenal podnikatelské příběhy o sobě a svých partnerech v knize Mr. Li Jinyuan and TIENS Group v roce 2002 a ukázal vzácné vlastnosti jako je sen, odvaha, vytrvalost, mysl a poctivost, což je pro vůdce silná pomoc podporovat rozvoj podniků a poskytuje teoretický základ pro navazující knihu New Swap and Transcendence Theory.


Nová Teorie Swapu a Transcendence

Společnost TIENS překonala řadu problémů a překážek v procesu vývoje mezinárodního trhu. Po letech průkopnických zkušeností si pan Li Jinyuan hluboce uvědomil, že vědecké a jednotné teoretické pokyny jsou pro rozvoj podniků velmi důležité. Pečlivě shrnul zkušenosti a poučení z vývoje mezinárodního trhu společnosti TIENS v kombinaci se stále se měnícím tržním prostředím, držel krok s dobou, vytvořil si vlastní cestu k úspěchu a předložil vědeckou a praktickou „Novou Teorii Výměny a Transcendence“, což je originální skoková strategie a taktika rozvoje. V roce 2003 byla publikována Nová Teorie Swapu a Transcendence, kterou sestavil pan Li Jinyuan a která přitáhla větší pozornost společnosti TIENS, na což mezinárodní přátelé vzali vývoj TIENS jako příklad k prozkoumání rychlého ekonomického rozvoje Open the Door.


Odemknutí Císařových Dveří

     Christopher Sheedy, jako známý australský novinář a spisovatel, napsal Odemykání Císařových Dveří z pohledu třetí strany prostřednictvím hloubkového vyšetřování a porozumění, které vyšlo v Anglickém Londýně v lednu 2021. Christopher Sheedy věří, že podle pozadí globální ekonomické integrace, vývojová praxe TIENS a sublimovaná Teorie Nového Swapu a Transcendence přinesla nové postupy a nápady pro rychlý rozvoj více podniků a mezinárodní přátelé velmi oceňovali Odemykání Dveří Impéria. Pan Li Jinyuan se věnoval výzkumu v kombinaci s novou inovativní praxí a dále optimalizoval, obohacoval, zdokonaloval a propagoval Teorii Nového Swapu a Transcendence, která vedla k vydání Globálního Rozvoje Skupiny TIENS: Swap, Transcendence a Úspěchu v Říjnu 2021.


Globální Rozvoj Skupiny TIENS: Swap, Transcendence a Úspěch

Globální Rozvoj Skupiny TIENS: Swap, Transcendence a Úspěch spojuje nové inovativní postupy a vytváří teoretické zlepšení. Prostřednictvím empirické analýzy a srovnávací studie komplexně rozebírá, jak globální skupina podniků na základě „výměny a reorganizace“ integruje nejnovější obchodní postupy, informační technologie, správu sítě a komunikační technologie, inteligentní kombinační a propojovací technologii, blockchain a platformovou technologii atd. realizovat těsnou kombinaci tradičních obchodních a moderních síťových informačních technologií a na tomto základě realizovat „sebesubverzaci a transcendenci“. Ještě důležitější je, že tato kniha hluboce analyzuje klíčové faktory úspěchu a uvádí typické případy těchto faktorů podporujících rozvoj podniků, což hraje velmi důležitou referenční a řídící roli pro globální uspořádání a rozvoj podniků.

Pan Li Jinyuan řekl, že TIENS bude i nadále pokračovat podporovat třetí podnik s plnou důvěrou, urychlit implementaci strategie „jedno tělo a více křídel“ pod vedením „nové náhradní transcendenční teorie“ a konceptu „soužití, sdílení a win-win“, dále do hloubky rozšiřovat globální trh, pokračovat v praktikování počátečního poslání „přinést zdraví lidem a sloužit společnosti“ a dosáhnout brilantnější hodnoty.


Disclaimer: This article is reproduced from other media. The purpose of reprinting is to convey more information. It does not mean that this website agrees with its views and is responsible for its authenticity, and does not bear any legal responsibility. All resources on this site are collected on the Internet. The purpose of sharing is for everyone's learning and reference only. If there is copyright or intellectual property infringement, please leave us a message.

Newest

 • The Biggest Promotion of the Year -- BUKA Cloud Communication

  The Biggest Promotion of the Year -- BUKA Cloud Communication
 • Metal Century—A Global Converging One-stop Decentralized Ecological Platform

  Recently, Metal Century, a converging one-stop decentralized ecological platform, has attracted wide attention in the industry. While the DeFi3.0 age suddenly rises as a new force and the metaverse world comes here with overwhelming power, how should Meta Century stand out from those other platforms?
 • What is UV inkjet printer? What are its uses and characteristics?

  UV inkjet printer adopts industrial electronic inkjet technology and ultraviolet light to dry and solidify ink. Equipment structure: the equipment is composed of the belt, printing nozzle, support, inkjet printer, photoelectric, motor, and conveying table.
 • Meta Space builds a new Yuancai World System

  Meta space is a comprehensive meta-universe platform, mainly dedicated to the construction of the underlying world system of the meta-universe. Through the core technology of the blockchain, a complete set of Metaspace underlying public chain is built. Developers can create game modules and deploy game rules and contracts on the underlying public chain to help top R&D teams on the Metaspace underlying public chain. To achieve more application ecosystem construction, Meta space will also continue to launch more on-chain games developed based on Meta space's underlying public chain technology; t
 • Capitol Hill was occupied once more

  On November 25, 2021 at 00:00 (EST), 45 delegates from 5 states, including Texas, New York, California, Florida and Illinois, launched a web conference with the aim of taking over Capitol Hill.
 • Quit Smoking with Voopoo UK in Black Friday

  After Stoptober Bus Tour, how will Voopoo UK continue to help the smokers quit smoking? There is a good news that this black Friday VooPoo UK is partnering with its online retail friends to launch the VooPoo black Friday super saver special! During this event everyone will have the chance to pick up a VooPoo device for as little as £1.00! however this is first come first serve and stocks will be limited, so make sure you keep checking those websites! This Promotion will be running from 24th of November until black Friday.
 • Dragbar 600 is different and better for quit smoking

  The UK Government has announced that its ambition is for England to be smokefree by 2030, and It’s going in the right direction. In 2018, 14.4% of the adult population in England were smokers, down from 19.3% five years before. That’s a decline of nearly a quarter and brings the number of smokers in England down to around 6 million. There’s still a long way to go to drop smoking rates to 5% or less.
 • Identification of auxiliary circuit board of inkjet printer

  On the circuit board, we often see a variety of identification information, which can play the functions of marking, recording, tracking, and tracing. There are many devices that can realize this data coding. Inkjet printer is one of them. It has high-cost performance and is also one of the identification devices selected by many manufacturers.
 • How To Profit From“Danidata”?

  Are you interested in my “rags to riches” story? The secrets lie behind Danidata, which is, undoubtedly, one of the most welcomed football platforms. This platform is especially famous for its unique contrarian investment, thus making large numbers of football fans worldwide fondle admirably, and traders profit easily in the market.

Links

Back to top
©copyright 2009-2020 Greeting Daily      Contact Us   SiteMap